Jak odebírat americké předplatné boxy v ČR?

V posledních letech jsou trendy tzv. subscription boxes, tedy předplatné boxy, kdy každý měsíc (nebo jiný časový interval) obdržíte balík předplatného. Na trhu jich je celá řada. Ženy milují například kosmetické balíčky (BoxyCharm, Popsugar, FabFitFun), předplatné kávy, předplatné čaje. Pánové zase ocení boxy s přípravky na holení (Dollar Shave Club, Harry’s…), módními doplňky (Gentleman’s Box, SprezzaBox…) nebo předplatné piva, vína a dalších alkoholických nápojů.

Bohužel, ne všechny tyto služby zasílají do ČR, a ne ke všem najdete na Českém trhu alternativu. Ukážeme vám, jak si tedy předplatné boxy zpřístupnit, a na závěr přidáme pár typů pro dámy, pány a děti.

1. Základem je americká adresa

Naprosto zásadním předpokladem pro odebírání amerických předplatných boxů bývá zpravidla americká adresa, na kterou je balík pravidelně zasílán. Proto si nejdříve založte bezplatnou americkou adresu u Planet Express, kterou použijete při registraci do vámi zvoleného předplatného. Založení americké adresy vám zabere asi 5 minut a je výborně popsáno na naší stránce Jak založit americkou adresu.

2. Nastavte si předplatné

Jakmile budete zaregistrováni v dané službě, stačí si vybrat předplatné, které chcete odebírat a jak často. Uveďme jako příklad Boxycharm.

Navštivte kompletní návod přímo pro Boxycharm.

(navštivte kompletní návod přímo pro Boxycharm najdete na naší stránce).

Tipy na předplatné boxy pro dámy

Tipy na předplatné boxy pro pány

Tipy na předplatné boxy pro děti